Saturday, May 14, 2011

Alates viimasest postitusest polegi tegelikult nii palju möödunud, aga on ju nii-nii palju juhtunud. Viimased kaks kuud on kõige kiiremad ja tegevusrohked.
Vahepeal oli vaheaeg, lihavõtted, klubis-kinoskäigud ja nii palju muud. Pilte mul ei ole. Kahju, et ei saa jagada teiega neid suurepäraseid Itaalia kohvikuid..(Haha, olen Uruguays, aga enamikel inimestel on juured Itaaliast), sügisest Uruguayd, inimesi.. kõike..


Vaheajal käisime Annaga Pradol, kus siis toimub see hobuste.. appi, ma ei oska seletada. On need metsikud hobused eksole, siis üks ratsanik istub selle peale ja siis see hobune hakkab pärutama(eksisteerib selline sõna üldse??) ja siis see ratsanik peab selle peal võimalikult palju püsima, aga mul pole sellest pilte.
Mate ja CHURROD. Churrod on sellised rasva sees küpsetatud "junsud" , mille sees on Dulce de Leche. Head, aga üpriski rasvased.
Junsumasin


LIHAVÕTTEMUNAD.  Enamasti on kõik hästi ilusad ja ära kaunistatud, aga maitse ei pruugi alati just kõige parem olla. Sain ka nii 3 muna, siiamaani alles 2/3.. haha. Siin on lihavõtted üpriski olulised, eriti religioossete jaoks. Laste jaoks on see kõigest :" JEEE, Šokolaaaaad"


 Koguaeg käime igalpool, aga kuna ma pole just kõige tublim blogikirjutaja ja pilte pole ka panna, siis ma ei suuda end kunagi kokku võtta, et kirjutada+ maruigav on ilma piltideta.
Meil on sügis, mõned päevad on soojad, aga enamasti vägagi jaheda tuulega ja kool pole ju selline nagu Eestis(Suured siseõued ja kõik on lahtine) ja koguaeg olen külma kätte suremas.

  Üritan ikka vahest midagi kirja panna, aga .. jah..
Vähem kui kahe kuu pärast koju, enne tuleb sünnipäev ka veel ja Uruguay- Eesti mäng+ palju muud.
Homme (15.mai) on siin emadepäev kah, ilmselt teen mingi tordi ja Ismaga ostsime ühe raamatu kah(mu host-ema oli/on mingi kirjandusekunn)

Tsau.

3 comments:

  1. Uut postitust palun!!! :)

    ReplyDelete
  2. looks so god >.< your blog is very good and interesting. maybe follow? im glad if you visit my blog, too <3 keep in touch!

    xx
    beauthi.blogspot.com

    ReplyDelete